Pakalpojumi namu
pārvaldniekiem

Jau vairāk kā 22 gadus mēs sadarbojamies ar namu pārvaldniekiem ar kopīgu mērķi – uzlabot ēku drošību sakārtojot ekās esošos tīklus
Saņemt piedāvājumu

Mēs piedāvājam

Bezmaksas
tīkla audits
Mūsu speciālisti bez maksas veiks esošā tīkla auditu un sniegs rekomendācijas par tālāku infrastruktūras apsaimniekošanu.
Neaktīvo
tīklu demontāža
Mēs veiksim neaktīvo un nemarķēto tīklu demontāžu, tādā veidā Jūsu mājā nodrošinot kārtību.
Videonovērošana
Jūsu objektā uzstādīsim videonovērošanu, kas paaugstinās drošības līmeni ēkā un prestižu ēkas iedzīvotāju acīs.
Automātiski nolasāmie skaitītāji
Mēs nodrošinām interneta pieslēgumu, kuru varēsiet izmantot, lai automātiski nolasītu un nosūtītu skaitītāju rādījumus. Vairs nekāda manuāla un laikietilpīga darba.
Internets
un Televīzija
Ierīkosim Jūsu ēkā mūsu telekomunikāciju tīklu, lai Jūsu iedzīvotājiem būtu pieejami interneta un televīzijas pakalpojumi, kurus nodrošinās viens no populārākajiem operatoriem Rīgā.
Eksperta
viedoklis
Jūs varat vērsties pie mums, lai saņemtu ekspertu viedokli jebkādos jautājumos, kas ir saistīti ar telekomunikācijām, tiem nav jābūt saistītiem ar Balticom.

Sadarbojoties ar Balticom
Jūs iegūsiet

Neatkarīgu ekspertu viedokli
22 gadu laikā mums ir izdevies iegūt vērā ņemamu pieredzi un mēs zinām, kādā veidā ir iespējams organizēt telekomunikāciju tīklu infrastruktūru Jūsu ēkā, lai to būtu iespēja ērti apkalpot un apsaimniekot.
Bezmaksas auditu un rekomendācijas
Mēs veiksim bezmaksas Jūsu tīkla auditu un sastādīsim sarakstu ar rekomendācijām.
Kārtība šahtās un bēniņos
Mēs sakārtotim Jūsu ēkas šahtas, pagrabus un bēniņus, atbrīvosim tos no neaktīvajiem un nemarķētajiem telekomunikāciju kabeļiem un iekārtām.
Palīdzību jebkādos jautājumos
Jūs varēsiet vērsties pie mums ar jebkādiem jautājumiem, kas saistīti ar telekomunikācijām – tīklu būvniecība, demontāža, apkalpošana, administrēšana, utt.
ISO 9001:2000 sertifikāts
Esam sertificēti šādā jomā: Telekomunikāciju inženiersistēmu izbūve, sistēmu un iekārtu montāža un uzturēšana. Sertifikāta numurs: LV008501
ISO 9001:2000 ir atzīts globāls standarts, kas apliecina mūsu spēju efektīvi vadīt procesus, nodrošinot nemainīgi augstu kvalitātes līmeni un paredzamus rezultātus.
ISO 9001:2000 sertifikāts
Esam sertificēti šādā jomā: Telekomunikāciju inženiersistēmu izbūve, sistēmu un iekārtu montāža un uzturēšana. Sertifikāta numurs: LV008501
ISO 9001:2000 ir atzīts globāls standarts, kas apliecina mūsu spēju efektīvi vadīt procesus, nodrošinot nemainīgi augstu kvalitātes līmeni un paredzamus rezultātus.
Lai garantētu biznesa procesu nepārtrauktību mēs nodrošinām iespēju izvietot Jūsu tīkla iekārtas un serverus datu centrā ar atbilstošu temperatūru, mitrumu, nepārtrauktu elektroenerģijas padevi, ko nodrošina 2 neatkarīgi elektroenerģijas pievadi un dīzeļģenerators, stabilu biznesa klases internetu un fizisku apsardzi.

Novietojot iekārtas mūsu datu centrā, nomājot virtuālo serveri vai izvietojot mājas lapu uz mūsu hostinga serveriem Jūs varat būt droši, ka Jūsu kompānijas resursi – grāmatvedības, uzkaites un jebkuras citas sistēmas būs vienmēr pieejamas un darbosies zibenīgi!
Anna Kimbera
Biznesa klientu menedžeris

Mums uzticas vadošās Latvijas kompānijas

Tehniskais
atbalsts 24/7

Biznesa klientiem nodrošinām prioritāru tehnisko atbalstu jebkurā brīdī (24 stundas diennaktī). Tehnisku jautājumu gadījumā jūs varat piezvanīt mums pat naktī un mēs jums palīdzēsim 15 minūšu laikā.

Pārbaudiet paši: 29-333-333

Papildu risinājumi
jūsu biznesam

Optiskais internets
Mēs ierīkosim internetu Jūsu birojā no A līdz Z: pieslēgums ar kabeļa palīdzību, biroja bezvadu vai viesu WiFi tīkls, kā arī citi risinājumi.
Uzzināt vairāk
VPN pieslēgšana
Pieslēdzieties pie biroja tīkla no jebkuras vietas pasaulē caur VPN. Noderīgs risinājums darbinieku attālinātajam darbam.
Uzzināt vairāk
BGP
Automātiskā pārslēgšanās no pamata uz rezerves interneta kanālu, lai pamata kanāla pārtraukuma gadījumā nodrošinātu nepārtrauktu interneta darbību.
Uzzināt vairāk
Backup (rezerves pieslēgums)
Mēs jūsu biroju pieslēgsim pie rezerves kanāla, lai jūs nepaliktu bez interneta, neskatoties ne uz ko.
Uzzināt vairāk
Datu centra pakalpojumi
Izvietojiet Jūsu mājas lapu, elektronisko pastu un citus web servisus uz mūsu hostinga, virtuālā servera, vai izvietojiet savu serveri mūsu datu centrā.
Uzzināt vairāk
Pakalpojumi namu
pārvaldniekiem
Jūs apkalpojiet daudzdzīvokļu mājas? Mēs palīdzēsis atrisināt visas problēmas, kas saistītas ar telekomunikācijām un sakārtosim esošos tīklus.
Uzzināt vairāk

Mums nav birokrātijas.
Izvēlieties jebkuru menedžeri:

Jānis Iesalnieks
+371 20-036-519
Alisa Skribe
+371 22-335-819
Anna Kimbera
+371 27-080-266
Vēlaties, lai mēs jums piezvanītu pēc iespējas ātrāk?
Aizpildiet formu un kāds no mūsu biznesa klientu menedžeriem pie pirmās iespējas piezvanīs Jums
Laukumā ir jānorāda pieslēguma adrese, tajā skaitā mājas numurs.
Piemēram: Straupes iela 5